LNY2W152MSEF
NichiconNichicon
LNY2W152MSEF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNY2W152MSEF
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1500UF 20% 450V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNY2W152MSEF.pdf2.LNY2W152MSEF.pdf3.LNY2W152MSEF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNY2W152MSEF
Tau Wae LNY2W152MSEF Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 20% 450V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.008" Dia (51.00mm)
Raupapa LNY Ripple Current @ Low Frequency 6.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 9.52A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-9267
LNY2W152MSEF-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.866" (22.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 3.346" (85.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1500µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 1500µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNY2W152MSEFBN
LNY2W152MSEFBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1500UF 20% 450V SCREW