LNY2W103MSEH
NichiconNichicon
LNY2W103MSEH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNY2W103MSEH
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNY2W103MSEH.pdf2.LNY2W103MSEH.pdf3.LNY2W103MSEH.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 627 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 627 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNY2W103MSEH
Tau Wae LNY2W103MSEH Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 627 pcs Pepa Raraunga 1.LNY2W103MSEH.pdf2.LNY2W103MSEH.pdf3.LNY2W103MSEH.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.000" Dia (76.20mm)
Raupapa LNY Ripple Current @ Low Frequency 23A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 32.2A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-9287
LNY2W103MSEH-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 8.268" (210.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 10000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 10000µF Nga tono General Purpose