LNY2G332MSEF
NichiconNichicon
LNY2G332MSEF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNY2G332MSEF
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNY2G332MSEF.pdf2.LNY2G332MSEF.pdf3.LNY2G332MSEF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNY2G332MSEF
Tau Wae LNY2G332MSEF Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.008" Dia (51.00mm)
Raupapa LNY Ripple Current @ Low Frequency 12.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 17.36A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-9246
LNY2G332MSEF-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.866" (22.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 5.709" (145.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 3300µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 3300µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNY2G272MSEFBN
LNY2G272MSEFBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2700UF 20% 400V SCREW
I roto i te taonga: 1400 pcs
Tikiake: LNY2G272MSEFBN.pdf
RFQ
LNY2G272MSEFBB
LNY2G272MSEFBB
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 1555 pcs
Tikiake: LNY2G272MSEFBB.pdf
RFQ
LNY2G332MSEFBB
LNY2G332MSEFBB
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW