LNX2W822MSEJ
NichiconNichicon
LNX2W822MSEJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNX2W822MSEJ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 8200UF 20% 450V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNX2W822MSEJ.pdf2.LNX2W822MSEJ.pdf3.LNX2W822MSEJ.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 750 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 750 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNX2W822MSEJ
Tau Wae LNX2W822MSEJ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 8200UF 20% 450V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 750 pcs Pepa Raraunga 1.LNX2W822MSEJ.pdf2.LNX2W822MSEJ.pdf3.LNX2W822MSEJ.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa LNX Ripple Current @ Low Frequency 25.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 35.56A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.500" (12.70mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 6.693" (170.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 8200µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C Te kaha 8200µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNX898LKDAC
LNX898LKDAC
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: LED ORANGE 3.0MM ROUND T/H
I roto i te taonga: 288482 pcs
Tikiake: LNX898LKDAC.pdf
RFQ
LNX2W682MSEJBN
LNX2W682MSEJBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
I roto i te taonga: 833 pcs
Tikiake: LNX2W682MSEJBN.pdf
RFQ
LNX2W822MSEJBN
LNX2W822MSEJBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 8200UF 20% 450V SCREW
I roto i te taonga: 647 pcs
Tikiake: LNX2W822MSEJBN.pdf
LNX2W822MSEJBB
LNX2W822MSEJBB