LNX2W272MSEG
NichiconNichicon
LNX2W272MSEG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNX2W272MSEG
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2700UF 20% 450V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNX2W272MSEG.pdf2.LNX2W272MSEG.pdf3.LNX2W272MSEG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNX2W272MSEG
Tau Wae LNX2W272MSEG Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2700UF 20% 450V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.500" Dia (63.50mm)
Raupapa LNX Ripple Current @ Low Frequency 11.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 15.82A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-9156
LNX2W272MSEG-ND
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.126" (28.60mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 5.236" (133.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2700µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C
Te kaha 2700µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNX2W222MSEHBB
LNX2W222MSEHBB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 450V SCREW
I roto i te taonga: 1397 pcs
Tikiake: LNX2W222MSEHBB.pdf
RFQ
LNX2W272MSEHBN
LNX2W272MSEHBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2700UF 20% 450V SCREW
I roto i te taonga: 1347 pcs
Tikiake: LNX2W272MSEHBN.pdf
RFQ
LNX2W272MSEGBN
LNX2W272MSEGBN