LNX2W153MSEK
NichiconNichicon
LNX2W153MSEK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNX2W153MSEK
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 15000UF 20% 450V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNX2W153MSEK.pdf2.LNX2W153MSEK.pdf3.LNX2W153MSEK.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 360 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 360 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNX2W153MSEK
Tau Wae LNX2W153MSEK Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 15000UF 20% 450V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 360 pcs Pepa Raraunga 1.LNX2W153MSEK.pdf2.LNX2W153MSEK.pdf3.LNX2W153MSEK.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.937" Dia (100.00mm)
Raupapa LNX Ripple Current @ Low Frequency 38A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 53.2A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-9171
LNX2W153MSEK-ND
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.634" (41.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 8.780" (223.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 15000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C
Te kaha 15000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNX2W123MSEJBN
LNX2W123MSEJBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 12000UF 20% 450V SCREW
I roto i te taonga: 413 pcs
Tikiake: LNX2W123MSEJBN.pdf
RFQ
LNX2W182MSEFBB
LNX2W182MSEFBB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1800UF 20% 450V SCREW
I roto i te taonga: 2070 pcs
Tikiake: LNX2W182MSEFBB.pdf
RFQ
LNX2W153MSEKBN
LNX2W153MSEKBN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 15000UF 20% 450V SCREW