LNX2W102MSEFBB
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNX2W102MSEFBB
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNX2W102MSEFBB.pdf2.LNX2W102MSEFBB.pdf3.LNX2W102MSEFBB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNX2W102MSEFBB
Tau Wae LNX2W102MSEFBB Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.008" Dia (51.00mm)
Raupapa LNX Ripple Current @ Low Frequency 4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.6A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.866" (22.00mm) Teitei - Tae (Max) 3.268" (83.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C
Te kaha 1000µF Nga tono General Purpose