LNX2V472MSEG
NichiconNichicon
LNX2V472MSEG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNX2V472MSEG
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNX2V472MSEG.pdf2.LNX2V472MSEG.pdf3.LNX2V472MSEG.pdf
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNX2V472MSEG
Tau Wae LNX2V472MSEG Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.500" Dia (63.50mm)
Raupapa LNX Ripple Current @ Low Frequency 14.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 20.72A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-9107
LNX2V472MSEG-ND
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.126" (28.60mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 5.236" (133.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 4700µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C
Te kaha 4700µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNX2V472MSEGBN
LNX2V472MSEGBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
I roto i te taonga: 1498 pcs
Tikiake: LNX2V472MSEGBN.pdf
RFQ
LNX2V392MSEG
LNX2V392MSEG
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3900UF 20% 350V SCREW
I roto i te taonga: 2085 pcs
Tikiake: LNX2V392MSEG.pdf
RFQ
LNX2V392MSEGBN
LNX2V392MSEGBN
Tikiake: LNX2V392MSEGBN.pdf
LNX2V472MSEGBB
LNX2V472MSEGBB