LNX2V272MSEF
NichiconNichicon
LNX2V272MSEF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNX2V272MSEF
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNX2V272MSEF.pdf2.LNX2V272MSEF.pdf3.LNX2V272MSEF.pdf
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNX2V272MSEF
Tau Wae LNX2V272MSEF Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.008" Dia (51.00mm)
Raupapa LNX Ripple Current @ Low Frequency 10.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 14.42A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-9101
LNX2V272MSEF-ND
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.866" (22.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 5.236" (133.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2700µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C
Te kaha 2700µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNX2V222MSEF
LNX2V222MSEF
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 350V SCREW
I roto i te taonga: 3422 pcs
Tikiake: LNX2V222MSEF.pdf
RFQ
LNX2V222MSEFBB
LNX2V222MSEFBB
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 2422 pcs
Tikiake: LNX2V222MSEFBB.pdf
RFQ
LNX2V272MSEFBN
LNX2V272MSEFBN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW