LNX2V102MSEFBN
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNX2V102MSEFBN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 350V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNX2V102MSEFBN.pdf2.LNX2V102MSEFBN.pdf3.LNX2V102MSEFBN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNX2V102MSEFBN
Tau Wae LNX2V102MSEFBN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 350V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.008" Dia (51.00mm)
Raupapa LNX Ripple Current @ Low Frequency 3.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.9A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.866" (22.00mm) Teitei - Tae (Max) 2.480" (63.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C
Te kaha 1000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNX2V103MSEH
LNX2V103MSEH
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW
I roto i te taonga: 1162 pcs
Tikiake: LNX2V103MSEH.pdf
RFQ
LNX2V103MSEJ
LNX2V103MSEJ
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 938 pcs
Tikiake: LNX2V103MSEJ.pdf
RFQ
LNX2V102MSEF
LNX2V102MSEF
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 350V SCREW