LNX2L392MSEJ
NichiconNichicon
LNX2L392MSEJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNX2L392MSEJ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3900UF 20% 550V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNX2L392MSEJ.pdf2.LNX2L392MSEJ.pdf3.LNX2L392MSEJ.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 617 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 617 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNX2L392MSEJ
Tau Wae LNX2L392MSEJ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3900UF 20% 550V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 617 pcs Pepa Raraunga 1.LNX2L392MSEJ.pdf2.LNX2L392MSEJ.pdf3.LNX2L392MSEJ.pdf
Putanga - Kua tohua 550V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa LNX Ripple Current @ Low Frequency 12.5A @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Ētahi Ingoa 493-9194
LNX2L392MSEJ-ND
Q4027602
Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 5.906" (150.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 3900µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Te kaha 3900µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNX2L562MSEJ
LNX2L562MSEJ
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 5600UF 20% 550V SCREW
I roto i te taonga: 516 pcs
Tikiake: LNX2L562MSEJ.pdf
RFQ
LNX2L472MSEJBB
LNX2L472MSEJBB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4700UF 20% 550V SCREW
I roto i te taonga: 627 pcs
Tikiake: LNX2L472MSEJBB.pdf
RFQ
LNX2L392MSEJBB
LNX2L392MSEJBB
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3900UF 20% 550V SCREW
I roto i te taonga: 675 pcs
Tikiake: LNX2L392MSEJBB.pdf
LNX2L332MSEHBB
LNX2L332MSEHBB
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3300UF 20% 550V SCREW
I roto i te taonga: 832 pcs
Tikiake: LNX2L332MSEHBB.pdf
LNX2L392MSEJBN
LNX2L392MSEJBN