LNX2J222MSEJ
NichiconNichicon
LNX2J222MSEJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNX2J222MSEJ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 630V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNX2J222MSEJ.pdf2.LNX2J222MSEJ.pdf3.LNX2J222MSEJ.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 632 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 632 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNX2J222MSEJ
Tau Wae LNX2J222MSEJ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 630V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 632 pcs Pepa Raraunga 1.LNX2J222MSEJ.pdf2.LNX2J222MSEJ.pdf3.LNX2J222MSEJ.pdf
Putanga - Kua tohua 630V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa LNX Ripple Current @ Low Frequency 10.7A @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Ētahi Ingoa 493-9204
LNX2J222MSEJ-ND
Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 5.236" (133.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 630V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 2200µF