LNX2H822MSEJ
NichiconNichicon
LNX2H822MSEJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNX2H822MSEJ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 8200UF 20% 500V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNX2H822MSEJ.pdf2.LNX2H822MSEJ.pdf3.LNX2H822MSEJ.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 423 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 423 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNX2H822MSEJ
Tau Wae LNX2H822MSEJ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 8200UF 20% 500V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 423 pcs Pepa Raraunga 1.LNX2H822MSEJ.pdf2.LNX2H822MSEJ.pdf3.LNX2H822MSEJ.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa LNX Ripple Current @ Low Frequency 21.4A @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Ētahi Ingoa 493-9184
LNX2H822MSEJ-ND
Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 7.598" (193.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 8200µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Te kaha 8200µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNX2H562MSEJBB
LNX2H562MSEJBB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 5600UF 20% 350V SCREW
I roto i te taonga: 590 pcs
Tikiake: LNX2H562MSEJBB.pdf
RFQ
LNX2J102MSEGBN
LNX2J102MSEGBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 630V SCREW
I roto i te taonga: 1182 pcs
Tikiake: LNX2J102MSEGBN.pdf
RFQ
LNX2H822MSEJBN
LNX2H822MSEJBN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW