LNX2H392MSEH
NichiconNichicon
LNX2H392MSEH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNX2H392MSEH
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3900UF 20% 500V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNX2H392MSEH.pdf2.LNX2H392MSEH.pdf3.LNX2H392MSEH.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 806 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 806 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNX2H392MSEH
Tau Wae LNX2H392MSEH Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3900UF 20% 500V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 806 pcs Pepa Raraunga 1.LNX2H392MSEH.pdf2.LNX2H392MSEH.pdf3.LNX2H392MSEH.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.000" Dia (76.20mm)
Raupapa LNX Ripple Current @ Low Frequency 12.1A @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Ētahi Ingoa 493-9180
LNX2H392MSEH-ND
Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 6.024" (153.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 3900µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Te kaha 3900µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNX2H332MSEHBN
LNX2H332MSEHBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3300UF 20% 350V SCREW
I roto i te taonga: 805 pcs
Tikiake: LNX2H332MSEHBN.pdf
RFQ
LNX2H272MSEHBN
LNX2H272MSEHBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW
I roto i te taonga: 1042 pcs
Tikiake: LNX2H272MSEHBN.pdf
RFQ
LNX2H392MSEHBB
LNX2H392MSEHBB
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3900UF 20% 350V SCREW
I roto i te taonga: 755 pcs
Tikiake: LNX2H392MSEHBB.pdf
LNX2H562MSEJ
LNX2H562MSEJ
Whakaahuatanga: CAP ALUM 5600UF 20% 500V SCREW
I roto i te taonga: 578 pcs
Tikiake: LNX2H562MSEJ.pdf
LNX2H392MSEHBN
LNX2H392MSEHBN