LNX2G682MSEJ
NichiconNichicon
LNX2G682MSEJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNX2G682MSEJ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNX2G682MSEJ.pdf2.LNX2G682MSEJ.pdf3.LNX2G682MSEJ.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 962 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 962 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNX2G682MSEJ
Tau Wae LNX2G682MSEJ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 962 pcs Pepa Raraunga 1.LNX2G682MSEJ.pdf2.LNX2G682MSEJ.pdf3.LNX2G682MSEJ.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa LNX Ripple Current @ Low Frequency 20.7A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 28.98A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-9140
LNX2G682MSEJ-ND
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 5.236" (133.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 6800µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C
Te kaha 6800µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNX2G682MSEJBN
LNX2G682MSEJBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW
I roto i te taonga: 894 pcs
Tikiake: LNX2G682MSEJBN.pdf
RFQ
LNX2G822MSEHBN
LNX2G822MSEHBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 8200UF 20% 400V SCREW
I roto i te taonga: 644 pcs
Tikiake: LNX2G822MSEHBN.pdf
RFQ
LNX2G562MSEHBN
LNX2G562MSEHBN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW
I roto i te taonga: 851 pcs
Tikiake: LNX2G562MSEHBN.pdf
LNX2G682MSEJBB
LNX2G682MSEJBB