LNX2G332MSEH
NichiconNichicon
LNX2G332MSEH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNX2G332MSEH
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNX2G332MSEH.pdf2.LNX2G332MSEH.pdf3.LNX2G332MSEH.pdf
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNX2G332MSEH
Tau Wae LNX2G332MSEH Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.000" Dia (76.20mm)
Raupapa LNX Ripple Current @ Low Frequency 12.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 17.36A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-9132
LNX2G332MSEH-ND
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 4.055" (103.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 3300µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C
Te kaha 3300µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNX2G272MSEHBB
LNX2G272MSEHBB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2700UF 20% 400V SCREW
I roto i te taonga: 1442 pcs
Tikiake: LNX2G272MSEHBB.pdf
RFQ
LNX2G332MSEGBN
LNX2G332MSEGBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
I roto i te taonga: 1333 pcs
Tikiake: LNX2G332MSEGBN.pdf
RFQ
LNX2G332MSEHBN
LNX2G332MSEHBN
Tikiake: LNX2G332MSEHBN.pdf
LNX2G392MSEGBB
LNX2G392MSEGBB
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3900UF 20% 400V SCREW
Tikiake: LNX2G392MSEGBB.pdf
LNX2G272MSEHBN
LNX2G272MSEHBN
Tikiake: LNX2G272MSEHBN.pdf
LNX2G332MSEHBB
LNX2G332MSEHBB