LNX2G223MSEK
NichiconNichicon
LNX2G223MSEK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNX2G223MSEK
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22000UF 20% 400V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNX2G223MSEK.pdf2.LNX2G223MSEK.pdf3.LNX2G223MSEK.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 285 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 285 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNX2G223MSEK
Tau Wae LNX2G223MSEK Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 22000UF 20% 400V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 285 pcs Pepa Raraunga 1.LNX2G223MSEK.pdf2.LNX2G223MSEK.pdf3.LNX2G223MSEK.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.937" Dia (100.00mm)
Raupapa LNX Ripple Current @ Low Frequency 44.7A @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Ētahi Ingoa 493-9148
LNX2G223MSEK-ND
Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 1.634" (41.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 10.000" (254.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 22000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C Te kaha 22000µF