LNU2W682MTEH
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNU2W682MTEH
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNU2W682MTEH.pdf2.LNU2W682MTEH.pdf3.LNU2W682MTEH.pdf
Waehere Stock 813 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 813 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNU2W682MTEH
Tau Wae LNU2W682MTEH Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 813 pcs Pepa Raraunga 1.LNU2W682MTEH.pdf2.LNU2W682MTEH.pdf3.LNU2W682MTEH.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.000" Dia (76.20mm)
Raupapa LNU Ripple Current @ Low Frequency 23.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 32.76A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm) Teitei - Tae (Max) 6.811" (173.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 6800µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 6800µF Nga tono General Purpose