LNU2W562MSEJ
NichiconNichicon
LNU2W562MSEJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNU2W562MSEJ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNU2W562MSEJ.pdf2.LNU2W562MSEJ.pdf3.LNU2W562MSEJ.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 958 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 958 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNU2W562MSEJ
Tau Wae LNU2W562MSEJ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 958 pcs Pepa Raraunga 1.LNU2W562MSEJ.pdf2.LNU2W562MSEJ.pdf3.LNU2W562MSEJ.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa LNU Ripple Current @ Low Frequency 19.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 27.44A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-13819
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 4.252" (108.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 5600µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 5600µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNU2W682MSEH
LNU2W682MSEH
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
I roto i te taonga: 1014 pcs
Tikiake: LNU2W682MSEH.pdf
RFQ
LNU2W562MSEJBB
LNU2W562MSEJBB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW