LNU2W103MSEJ
NichiconNichicon
LNU2W103MSEJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNU2W103MSEJ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNU2W103MSEJ.pdf2.LNU2W103MSEJ.pdf3.LNU2W103MSEJ.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 721 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 721 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNU2W103MSEJ
Tau Wae LNU2W103MSEJ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 721 pcs Pepa Raraunga 1.LNU2W103MSEJ.pdf2.LNU2W103MSEJ.pdf3.LNU2W103MSEJ.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa LNU Ripple Current @ Low Frequency 27.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 38.22A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-13824
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 6.614" (168.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 10000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 10000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNU2W103MSEJBB
LNU2W103MSEJBB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW
I roto i te taonga: 706 pcs
Tikiake: LNU2W103MSEJBB.pdf
RFQ
LNU2H822MTEJ
LNU2H822MTEJ
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 8200UF 20% 500V SCREW
I roto i te taonga: 571 pcs
Tikiake: LNU2H822MTEJ.pdf
RFQ
LNU2W103MSEJBN
LNU2W103MSEJBN