LNU2H152MSEFBB
Hua Hua
Tau Wae: LNU2H152MSEFBB
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1500UF 20% 500V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNU2H152MSEFBB.pdf2.LNU2H152MSEFBB.pdf3.LNU2H152MSEFBB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNU2H152MSEFBB
Tau Wae LNU2H152MSEFBB Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 20% 500V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.008" Dia (51.00mm)
Raupapa LNU Ripple Current @ Low Frequency 6.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 9.24A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.866" (22.00mm) Teitei - Tae (Max) 5.433" (138.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1500µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1500µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNU2H152MSEFBN
LNU2H152MSEFBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1500UF 20% 500V SCREW
I roto i te taonga: 1662 pcs
Tikiake: LNU2H152MSEFBN.pdf
RFQ
LNU2H152MSEF
LNU2H152MSEF
Kaihanga: Nichicon