LNU2G472MSEH
NichiconNichicon
LNU2G472MSEH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNU2G472MSEH
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNU2G472MSEH.pdf2.LNU2G472MSEH.pdf3.LNU2G472MSEH.pdf
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNU2G472MSEH
Tau Wae LNU2G472MSEH Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.000" Dia (76.20mm)
Raupapa LNU Ripple Current @ Low Frequency 15.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 22.12A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-13800
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 3.858" (98.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 4700µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 4700µF Nga tono General Purpose