LNT2W392MSEG
NichiconNichicon
LNT2W392MSEG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNT2W392MSEG
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3900UF 20% 450V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNT2W392MSEG.pdf2.LNT2W392MSEG.pdf3.LNT2W392MSEG.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 848 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 848 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNT2W392MSEG
Tau Wae LNT2W392MSEG Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3900UF 20% 450V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 848 pcs Pepa Raraunga 1.LNT2W392MSEG.pdf2.LNT2W392MSEG.pdf3.LNT2W392MSEG.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.500" Dia (63.50mm)
Raupapa LNT Ripple Current @ Low Frequency 18.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 25.62A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-9072
LNT2W392MSEG-ND
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 1.126" (28.60mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 6.811" (173.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 3900µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 3900µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNT2W471MSEFBB
LNT2W471MSEFBB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 450V SCREW
I roto i te taonga: 2723 pcs
Tikiake: LNT2W471MSEFBB.pdf
RFQ
LNT2W332MSEGBB
LNT2W332MSEGBB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
I roto i te taonga: 1087 pcs
Tikiake: LNT2W332MSEGBB.pdf
RFQ
LNT2W392MSEGBN
LNT2W392MSEGBN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3900UF 20% 450V SCREW
I roto i te taonga: 831 pcs
Tikiake: LNT2W392MSEGBN.pdf
LNT2W332MSEHBN
LNT2W332MSEHBN
Tikiake: LNT2W332MSEHBN.pdf
LNT2W392MSEGBB
LNT2W392MSEGBB