LNT2W123MSEJ
NichiconNichicon
LNT2W123MSEJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNT2W123MSEJ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 12000UF 20% 450V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNT2W123MSEJ.pdf2.LNT2W123MSEJ.pdf3.LNT2W123MSEJ.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 281 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 281 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNT2W123MSEJ
Tau Wae LNT2W123MSEJ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 12000UF 20% 450V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 281 pcs Pepa Raraunga 1.LNT2W123MSEJ.pdf2.LNT2W123MSEJ.pdf3.LNT2W123MSEJ.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa LNT Ripple Current @ Low Frequency 39.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 54.88A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-9077
LNT2W123MSEJ-ND
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 9.173" (233.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 12000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 12000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNT2W102MSEF
LNT2W102MSEF
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW
I roto i te taonga: 2645 pcs
Tikiake: LNT2W102MSEF.pdf
RFQ
LNT2W123MSEJBN
LNT2W123MSEJBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 12000UF 20% 450V SCREW