LNT2V822MSEJ
NichiconNichicon
LNT2V822MSEJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNT2V822MSEJ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNT2V822MSEJ.pdf2.LNT2V822MSEJ.pdf3.LNT2V822MSEJ.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 656 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 656 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNT2V822MSEJ
Tau Wae LNT2V822MSEJ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 656 pcs Pepa Raraunga 1.LNT2V822MSEJ.pdf2.LNT2V822MSEJ.pdf3.LNT2V822MSEJ.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa LNT Ripple Current @ Low Frequency 29.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 41.02A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-9037
LNT2V822MSEJ-ND
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 6.024" (153.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 8200µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 8200µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNT2W102MSEFBN
LNT2W102MSEFBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW
I roto i te taonga: 2332 pcs
Tikiake: LNT2W102MSEFBN.pdf
RFQ
LNT2V822MSEHBN
LNT2V822MSEHBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW
I roto i te taonga: 605 pcs
Tikiake: LNT2V822MSEHBN.pdf
RFQ
LNT2V822MSEJBB
LNT2V822MSEJBB
I roto i te taonga: 700 pcs
Tikiake: LNT2V822MSEJBB.pdf
LNT2V822MSEJBN
LNT2V822MSEJBN