LNT2G681MSEF
NichiconNichicon
LNT2G681MSEF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNT2G681MSEF
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 680UF 20% 400V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNT2G681MSEF.pdf2.LNT2G681MSEF.pdf3.LNT2G681MSEF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNT2G681MSEF
Tau Wae LNT2G681MSEF Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 20% 400V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.008" Dia (51.00mm)
Raupapa LNT Ripple Current @ Low Frequency 4.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.88A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-9045
LNT2G681MSEF-ND
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.866" (22.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 3.268" (83.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 680µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 680µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNT2G682MSEH
LNT2G682MSEH
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW
I roto i te taonga: 657 pcs
Tikiake: LNT2G682MSEH.pdf
RFQ
LNT2G681MSEFBB
LNT2G681MSEFBB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 680UF 20% 400V SCREW
I roto i te taonga: 3633 pcs
Tikiake: LNT2G681MSEFBB.pdf
RFQ
LNT2G562MSEHBB
LNT2G562MSEHBB
Whakaahuatanga: CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW
I roto i te taonga: 626 pcs
Tikiake: LNT2G562MSEHBB.pdf
LNT2G681MSEFBN
LNT2G681MSEFBN