LNT1K473MSEB
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNT1K473MSEB
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47000UF 20% 80V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNT1K473MSEB.pdf2.LNT1K473MSEB.pdf3.LNT1K473MSEB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNT1K473MSEB
Tau Wae LNT1K473MSEB Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47000UF 20% 80V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Putanga - Kua tohua 80V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.000" Dia (76.20mm)
Raupapa LNT Ripple Current @ Low Frequency 13.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 20.1A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm) Teitei - Tae (Max) 4.843" (123.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47000µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 47000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNT1K683MSE
LNT1K683MSE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 68000UF 20% 80V SCREW
I roto i te taonga: 944 pcs
Tikiake: LNT1K683MSE.pdf
RFQ
LNT1K473MSE
LNT1K473MSE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47000UF 20% 80V SCREW