LNT1J104MSE
NichiconNichicon
LNT1J104MSE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNT1J104MSE
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100000UF 20% 63V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNT1J104MSE.pdf2.LNT1J104MSE.pdf3.LNT1J104MSE.pdf
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNT1J104MSE
Tau Wae LNT1J104MSE Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100000UF 20% 63V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1015 pcs Pepa Raraunga 1.LNT1J104MSE.pdf2.LNT1J104MSE.pdf3.LNT1J104MSE.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa LNT Ripple Current @ Low Frequency 17.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 20.47A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-8963
LNT1J104MSE-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 5.630" (143.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 100000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 100000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNT1J154MSE
LNT1J154MSE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 150000UF 20% 63V SCREW
I roto i te taonga: 764 pcs
Tikiake: LNT1J154MSE.pdf
RFQ
LNT1J153MSE
LNT1J153MSE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 15000UF 20% 63V SCREW
I roto i te taonga: 5512 pcs
Tikiake: LNT1J153MSE.pdf
RFQ
LNT1J104MSEN
LNT1J104MSEN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100000UF 20% 63V SCREW