LNT1C224MSE
NichiconNichicon
LNT1C224MSE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNT1C224MSE
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220000UF 20% 16V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNT1C224MSE.pdf2.LNT1C224MSE.pdf3.LNT1C224MSE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNT1C224MSE
Tau Wae LNT1C224MSE Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220000UF 20% 16V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2432 pcs Pepa Raraunga 1.LNT1C224MSE.pdf2.LNT1C224MSE.pdf3.LNT1C224MSE.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.500" Dia (63.50mm)
Raupapa LNT Ripple Current @ Low Frequency 14.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 16.215A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-8917
LNT1C224MSE-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 1.126" (28.60mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 4.843" (123.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 220000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 220000µF Nga tono General Purpose