LNT1A104MSE
NichiconNichicon
LNT1A104MSE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNT1A104MSE
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100000UF 20% 10V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNT1A104MSE.pdf2.LNT1A104MSE.pdf3.LNT1A104MSE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNT1A104MSE
Tau Wae LNT1A104MSE Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100000UF 20% 10V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3927 pcs Pepa Raraunga 1.LNT1A104MSE.pdf2.LNT1A104MSE.pdf3.LNT1A104MSE.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.008" Dia (51.00mm)
Raupapa LNT Ripple Current @ Low Frequency 8.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 9.89A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-8904
LNT1A104MSE-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.866" (22.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 4.055" (103.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 100000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 100000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNT1A155MSE
LNT1A155MSE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1.5F 20% 10V SCREW
I roto i te taonga: 385 pcs
Tikiake: LNT1A155MSE.pdf
RFQ
LNT1A154MSEN
LNT1A154MSEN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 150000UF 20% 10V SCREW
I roto i te taonga: 2364 pcs
Tikiake: LNT1A154MSEN.pdf
RFQ
LNT1A104MSEN
LNT1A104MSEN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100000UF 20% 10V SCREW
I roto i te taonga: 3513 pcs
Tikiake: LNT1A104MSEN.pdf
LNT1A155MSEB
LNT1A155MSEB
I roto i te taonga: 353 pcs
Tikiake: LNT1A155MSEB.pdf
LNT1A104MSEB
LNT1A104MSEB