LNR2E472MSEB
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNR2E472MSEB
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4700UF 20% 250V SCREW
Ngā Rauemi: LNR2E472MSEB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNR2E472MSEB
Tau Wae LNR2E472MSEB Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4700UF 20% 250V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2552 pcs Pepa Raraunga LNR2E472MSEB.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.500" Dia (63.50mm)
Raupapa LNR Ripple Current @ Low Frequency 7.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 8.76A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.126" (28.60mm)
Teitei - Tae (Max) 4.055" (103.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 4700µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Te kaha 4700µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNR2E473MSEN
LNR2E473MSEN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47000UF 20% 250V SCREW
I roto i te taonga: 334 pcs
Tikiake: LNR2E473MSEN.pdf
RFQ
LNR2E472MSE
LNR2E472MSE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4700UF 20% 250V SCREW