LNR2D683MSE
NichiconNichicon
LNR2D683MSE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNR2D683MSE
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 68000UF 20% 200V SCREW
Ngā Rauemi: LNR2D683MSE.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 329 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 329 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNR2D683MSE
Tau Wae LNR2D683MSE Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 68000UF 20% 200V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 329 pcs Pepa Raraunga LNR2D683MSE.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.937" Dia (100.00mm)
Raupapa LNR Ripple Current @ Low Frequency 22.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 27.12A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-7752
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.634" (41.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 10.000" (254.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 68000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 68000µF Nga tono General Purpose