LNR2D222MSE
NichiconNichicon
LNR2D222MSE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNR2D222MSE
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 200V SCREW
Ngā Rauemi: LNR2D222MSE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNR2D222MSE
Tau Wae LNR2D222MSE Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 200V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8026 pcs Pepa Raraunga LNR2D222MSE.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa LNR Ripple Current @ Low Frequency 3.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.2A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-7759
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.500" (12.70mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 4.055" (103.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 2200µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNR2D332MSEB
LNR2D332MSEB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3300UF 20% 200V SCREW
I roto i te taonga: 3524 pcs
Tikiake: LNR2D332MSEB.pdf
RFQ
LNR2D223MSEN
LNR2D223MSEN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22000UF 20% 200V SCREW
I roto i te taonga: 841 pcs
Tikiake: LNR2D223MSEN.pdf
RFQ
LNR2D222MSEN
LNR2D222MSEN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 200V SCREW