LNR2C683MSE
NichiconNichicon
LNR2C683MSE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNR2C683MSE
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 68000UF 20% 160V SCREW
Ngā Rauemi: LNR2C683MSE.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 482 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 482 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNR2C683MSE
Tau Wae LNR2C683MSE Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 68000UF 20% 160V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 482 pcs Pepa Raraunga LNR2C683MSE.pdf
Putanga - Kua tohua 160V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa LNR Ripple Current @ Low Frequency 22.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 26.76A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-7761
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 8.780" (223.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 68000µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 68000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNR2D103MSEB
LNR2D103MSEB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10000UF 20% 200V SCREW
I roto i te taonga: 1827 pcs
Tikiake: LNR2D103MSEB.pdf
RFQ
LNR2C473MSE
LNR2C473MSE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47000UF 20% 160V SCREW
I roto i te taonga: 657 pcs
Tikiake: LNR2C473MSE.pdf
RFQ
LNR2C683MSEN
LNR2C683MSEN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 68000UF 20% 160V SCREW