LNR2C472MSEB
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNR2C472MSEB
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4700UF 20% 160V SCREW
Ngā Rauemi: LNR2C472MSEB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNR2C472MSEB
Tau Wae LNR2C472MSEB Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4700UF 20% 160V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 4024 pcs Pepa Raraunga LNR2C472MSEB.pdf
Putanga - Kua tohua 160V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.008" Dia (51.00mm)
Raupapa LNR Ripple Current @ Low Frequency 5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 6A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.866" (22.00mm)
Teitei - Tae (Max) 3.268" (83.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 4700µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Te kaha 4700µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNR2C682MSE
LNR2C682MSE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6800UF 20% 160V SCREW
I roto i te taonga: 4403 pcs
Tikiake: LNR2C682MSE.pdf
RFQ
LNR2C472MSE
LNR2C472MSE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4700UF 20% 160V SCREW