LNR2C223MSE
NichiconNichicon
LNR2C223MSE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNR2C223MSE
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22000UF 20% 160V SCREW
Ngā Rauemi: LNR2C223MSE.pdf
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNR2C223MSE
Tau Wae LNR2C223MSE Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 22000UF 20% 160V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1694 pcs Pepa Raraunga LNR2C223MSE.pdf
Putanga - Kua tohua 160V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.000" Dia (76.20mm)
Raupapa LNR Ripple Current @ Low Frequency 16.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 20.28A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-7764
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 5.630" (143.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 22000µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 22000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNR2C332MSEN
LNR2C332MSEN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3300UF 20% 160V SCREW
I roto i te taonga: 4747 pcs
Tikiake: LNR2C332MSEN.pdf
RFQ
LNR2C223MSEN
LNR2C223MSEN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22000UF 20% 160V SCREW
I roto i te taonga: 1372 pcs
Tikiake: LNR2C223MSEN.pdf
RFQ
LNR2C222MSEN
LNR2C222MSEN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 160V SCREW
Tikiake: LNR2C222MSEN.pdf
LNR2C333MSE
LNR2C333MSE
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33000UF 20% 160V SCREW
Tikiake: LNR2C333MSE.pdf
LNR2C223MSEB
LNR2C223MSEB