LNR2A154MSEB
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNR2A154MSEB
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150000UF 20% 100V SCREW
Ngā Rauemi: LNR2A154MSEB.pdf
Waehere Stock 389 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 389 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNR2A154MSEB
Tau Wae LNR2A154MSEB Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 150000UF 20% 100V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 389 pcs Pepa Raraunga LNR2A154MSEB.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa LNR Ripple Current @ Low Frequency 27A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 31.05A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Teitei - Tae (Max) 8.780" (223.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 150000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Te kaha 150000µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNR2A104MSEN
LNR2A104MSEN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100000UF 20% 100V SCREW
I roto i te taonga: 623 pcs
Tikiake: LNR2A104MSEN.pdf
RFQ
LNR2A154MSE
LNR2A154MSE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 150000UF 20% 100V SCREW