LNR2A104MSE
NichiconNichicon
LNR2A104MSE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNR2A104MSE
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100000UF 20% 100V SCREW
Ngā Rauemi: LNR2A104MSE.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 544 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 544 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNR2A104MSE
Tau Wae LNR2A104MSE Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100000UF 20% 100V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 544 pcs Pepa Raraunga LNR2A104MSE.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa LNR Ripple Current @ Low Frequency 22.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 25.415A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-7696
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 6.811" (173.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 100000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 100000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNR2A104MSEB
LNR2A104MSEB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100000UF 20% 100V SCREW