LNR1K334MSEN
Hua Hua
Tau Wae: LNR1K334MSEN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330000UF 20% 80V SCREW
Ngā Rauemi: LNR1K334MSEN.pdf
Waehere Stock 372 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 372 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNR1K334MSEN
Tau Wae LNR1K334MSEN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 330000UF 20% 80V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 372 pcs Pepa Raraunga LNR1K334MSEN.pdf
Putanga - Kua tohua 80V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.937" Dia (100.00mm)
Raupapa LNR Ripple Current @ Low Frequency 31.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 36.57A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.634" (41.50mm)
Teitei - Tae (Max) 9.961" (253.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 330000µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Te kaha 330000µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNR1K334MSE
LNR1K334MSE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330000UF 20% 80V SCREW