LNR1J683MSEN
Hua Hua
Tau Wae: LNR1J683MSEN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 68000UF 20% 63V SCREW
Ngā Rauemi: LNR1J683MSEN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNR1J683MSEN
Tau Wae LNR1J683MSEN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 68000UF 20% 63V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1812 pcs Pepa Raraunga LNR1J683MSEN.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.500" Dia (63.50mm)
Raupapa LNR Ripple Current @ Low Frequency 15A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 17.25A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.126" (28.60mm)
Teitei - Tae (Max) 4.055" (103.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 68000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Te kaha 68000µF