LNR1H224MSEN
Hua Hua
Tau Wae: LNR1H224MSEN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220000UF 20% 50V SCREW
Ngā Rauemi: LNR1H224MSEN.pdf
Waehere Stock 913 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 913 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNR1H224MSEN
Tau Wae LNR1H224MSEN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220000UF 20% 50V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 913 pcs Pepa Raraunga LNR1H224MSEN.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa LNR Ripple Current @ Low Frequency 20.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 23.345A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Teitei - Tae (Max) 5.630" (143.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 220000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Te kaha 220000µF