LNR1H153MSE
NichiconNichicon
LNR1H153MSE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNR1H153MSE
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 15000UF 20% 50V SCREW
Ngā Rauemi: LNR1H153MSE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNR1H153MSE
Tau Wae LNR1H153MSE Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 15000UF 20% 50V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7786 pcs Pepa Raraunga LNR1H153MSE.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa LNR Ripple Current @ Low Frequency 5.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 6.21A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-7784
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.500" (12.70mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 3.268" (83.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 15000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 15000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNR1H154MSEB
LNR1H154MSEB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 150000UF 20% 50V SCREW
I roto i te taonga: 1146 pcs
Tikiake: LNR1H154MSEB.pdf
RFQ
LNR1H153MSEN
LNR1H153MSEN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 15000UF 20% 50V SCREW