LNR1E473MSEN
Hua Hua
Tau Wae: LNR1E473MSEN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47000UF 20% 25V SCREW
Ngā Rauemi: LNR1E473MSEN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNR1E473MSEN
Tau Wae LNR1E473MSEN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47000UF 20% 25V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5089 pcs Pepa Raraunga LNR1E473MSEN.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa LNR Ripple Current @ Low Frequency 8.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 9.43A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.500" (12.70mm)
Teitei - Tae (Max) 4.055" (103.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 47000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Te kaha 47000µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNR1E474MSEN
LNR1E474MSEN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470000UF 20% 25V SCREW
I roto i te taonga: 889 pcs
Tikiake: LNR1E474MSEN.pdf
RFQ
LNR1E473MSE
LNR1E473MSE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47000UF 20% 25V SCREW