LNR1C684MSEB
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNR1C684MSEB
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 680000UF 20% 16V SCREW
Ngā Rauemi: LNR1C684MSEB.pdf
Waehere Stock 987 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 987 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNR1C684MSEB
Tau Wae LNR1C684MSEB Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 680000UF 20% 16V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 987 pcs Pepa Raraunga LNR1C684MSEB.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa LNR Ripple Current @ Low Frequency 33A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 37.95A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Teitei - Tae (Max) 6.811" (173.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 680000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Te kaha 680000µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNR1E105MSE
LNR1E105MSE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1F 20% 25V SCREW
I roto i te taonga: 474 pcs
Tikiake: LNR1E105MSE.pdf
RFQ
LNR1E104MSEN
LNR1E104MSEN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100000UF 20% 25V SCREW
I roto i te taonga: 3540 pcs
Tikiake: LNR1E104MSEN.pdf
RFQ
LNR1C684MSE
LNR1C684MSE
Whakaahuatanga: CAP ALUM 680000UF 20% 16V SCREW