LNR1A684MSEN
Hua Hua
Tau Wae: LNR1A684MSEN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 680000UF 20% 10V SCREW
Ngā Rauemi: LNR1A684MSEN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNR1A684MSEN
Tau Wae LNR1A684MSEN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 680000UF 20% 10V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1087 pcs Pepa Raraunga LNR1A684MSEN.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.000" Dia (76.20mm)
Raupapa LNR Ripple Current @ Low Frequency 22.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 26.22A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Teitei - Tae (Max) 4.843" (123.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 680000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Te kaha 680000µF