LNK2V822MSEH
NichiconNichicon
LNK2V822MSEH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNK2V822MSEH
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNK2V822MSEH.pdf2.LNK2V822MSEH.pdf3.LNK2V822MSEH.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNK2V822MSEH
Tau Wae LNK2V822MSEH Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.000" Dia (76.20mm)
Raupapa LNK Ripple Current @ Low Frequency 21A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 29.4A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-8840
LNK2V822MSEH-ND
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 5.118" (130.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 8200µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 8200µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNK2V822MSEGBB
LNK2V822MSEGBB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW
I roto i te taonga: 972 pcs
Tikiake: LNK2V822MSEGBB.pdf
RFQ
LNK2V682MSEHBB
LNK2V682MSEHBB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW
I roto i te taonga: 1287 pcs
Tikiake: LNK2V682MSEHBB.pdf
RFQ
LNK2V822MSEHBB
LNK2V822MSEHBB