LNK2V562MSEH
NichiconNichicon
LNK2V562MSEH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNK2V562MSEH
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 5600UF 20% 350V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNK2V562MSEH.pdf2.LNK2V562MSEH.pdf3.LNK2V562MSEH.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNK2V562MSEH
Tau Wae LNK2V562MSEH Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 5600UF 20% 350V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.000" Dia (76.20mm)
Raupapa LNK Ripple Current @ Low Frequency 16.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 23.52A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-8836
LNK2V562MSEH-ND
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 3.937" (100.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 5600µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 5600µF Nga tono General Purpose