LNK2V392MSEH
NichiconNichicon
LNK2V392MSEH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNK2V392MSEH
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3900UF 20% 350V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNK2V392MSEH.pdf2.LNK2V392MSEH.pdf3.LNK2V392MSEH.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNK2V392MSEH
Tau Wae LNK2V392MSEH Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3900UF 20% 350V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.000" Dia (76.20mm)
Raupapa LNK Ripple Current @ Low Frequency 13A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 18.2A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-8832
LNK2V392MSEH-ND
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 3.346" (85.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 3900µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 3900µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNK2V332MSEGBN
LNK2V332MSEGBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3300UF 20% 350V SCREW
I roto i te taonga: 1737 pcs
Tikiake: LNK2V332MSEGBN.pdf
RFQ
LNK2V472MSEGBB
LNK2V472MSEGBB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
I roto i te taonga: 1615 pcs
Tikiake: LNK2V472MSEGBB.pdf
RFQ
LNK2V392MSEHBB
LNK2V392MSEHBB
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3900UF 20% 350V SCREW