LNK2V222MSEF
NichiconNichicon
LNK2V222MSEF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNK2V222MSEF
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 350V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNK2V222MSEF.pdf2.LNK2V222MSEF.pdf3.LNK2V222MSEF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNK2V222MSEF
Tau Wae LNK2V222MSEF Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 350V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.008" Dia (51.00mm)
Raupapa LNK Ripple Current @ Low Frequency 8.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 11.48A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-8827
LNK2V222MSEF-ND
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.866" (22.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 3.740" (95.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 2200µF Nga tono General Purpose