LNK2V103MSEH
NichiconNichicon
LNK2V103MSEH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNK2V103MSEH
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNK2V103MSEH.pdf2.LNK2V103MSEH.pdf3.LNK2V103MSEH.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 770 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 770 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNK2V103MSEH
Tau Wae LNK2V103MSEH Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 770 pcs Pepa Raraunga 1.LNK2V103MSEH.pdf2.LNK2V103MSEH.pdf3.LNK2V103MSEH.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.000" Dia (76.20mm)
Raupapa LNK Ripple Current @ Low Frequency 25.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 35.14A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-3167
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 6.102" (155.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 10000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 10000µF Nga tono General Purpose